סוכני ביטוח עם התמקדות באלמנטרי או פנסיוני? חשבי שכר, מזכירה בכירה או מינהל עסקים? סייעת לרופאי שיניים או בנקאות ופיננסים? המכללה לניהול וקריירה הוקמה במטרה להעניק ללומדים את כל ההכשרה המקצועית הנדרשת.

עולם התעסוקה הישראלי חווה בשני העשורים האחרונים מהפכה של ממש. כבר כעת ברור, כי תעודת בגרות מלאה וגם תואר, לא מספיקים כדי להשתלב ברבים מהמקצועות. כך גם תכני הלימוד, שעיקרם תיאורטיים ואינם מספקים כלים מעשיים לשוק התעסוקה.

יותר ויותר ארגונים וחברות בוחרים לשלוח את עובדיהם למסלולי לימוד והכשרה מקצועית – מתוך הבנה כי רק שילוב בין ידע תיאורטי והתנסות בפרקטיקה באמצעות מעבדות לימוד, ישפרו את מקצועיותם.

ולא רק, המסלולים שלנו מיועדים לבני 18 ועד 120, המעוניינים לרכוש השכלה או מקצוע לחיים, בין כשכירים ובין כעצמאים.
במכללה שלנו בחרנו את טובי המרצים, כולם מומחים בתחומם גם בהיבט המעשי, כדי לבנות ולהתאים את התכנים הלימודיים למסלולי הלימוד השונים. הסיבה היא פשוטה: הצלחה שלכם, היא ההצלחה שלנו.

תוכניות הלימוד שלנו מקיפות וכוללות, מעבר להיבט התיאורטי, גם התמקדות בפרקטיקה. כיתות הלימוד שלנו הותאמו במיוחד ללימודי ערב מבחינת האקוסטיקה והתאורה. ואילו המעבדות שלנו מאובזרות בציוד האיכותי ביותר – זאת במטרה לאפשר לתלמידים ולתלמידות להתנסות – הכלה למעשה – בכל הנדרש.

במכללה שלנו מסלולי לימוד מגוונים המתכתבים עם דרישות השטח – הן בהיבט המקצועי והפרקטי והן בהיבט הידע הנדרש מבחינה תיאורטית. שילוב בין שניהם מאפשר לכל אחד ואחת להגיע להישגים טובים יותר.